Далівські науковці стали учасниками конференції Латвійського університету

Кафедрами комп'ютерних наук та інженерії факультету інформаційних технологій та електроніки й міжнародної економіки і туризму інституту міжнародних відносин, проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності О.Рязанцевим була організована участь викладачів СНУ ім. В. Даля у секції «Когнітивні науки» 76-ї наукової конференції Латвійського університету (Рига, Латвія).

Організатори конференції запросили далівських науковців Ю.Д'яченка, О.Соловйова, І.Скаргу-Бандурову виголосити доповідь «Підходи до когнітивної архітектури автономного інтелектуального агента» у режимі скайп-конференції.

Українські та латвійські дослідники обговорили доповідь та подальші перспективи міжнародного співробітництва.