Далівські пауерліфтери стали призерами обласних змагань

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся чемпіонат Луганської області з пауерліфтингу без використання спеціального екіпірування.

У змаганнях взяли участь понад 120 найсильніших спортсменів області, які боролися за перемогу у трьох вікових категоріях – юнаки та дівчата, юніори та юніорки, чоловіки та жінки. Збірну команду Далівського університету представляли 15 студентів різних факультетів та інститутів вишу, випускників та викладачів.

Абсолютним чемпіоном Луганської області у ваговій категорії до 105 кг став викладач кафедри фізичного виховання СНУ ім. В. Даля майстер спорту міжнародного класу Дмитро Семененко. Далівський силач присів з вагою в 300 кг, а у вправах «Жим лежачи» та «Тяга» показав результат у 200 кг та 300 кг відповідно. Загальний результат в 800 кг приніс йому перемогу на чемпіонаті.

Студенти-члени збірної команди СНУ ім. В. Даля також посіли призові місця. Олександр Басков став кращим у ваговій категорії до 66 кг, а Григорій Ткаченко – в категорії до 59 кг. Срібні медалі отримали Андрій Філіппов (до 83 кг) та Андрій Жуков (до 94 кг). Треті місця посіли Артем Рєпкін (до 83 кг), Роман Роменський (до 74 кг) та Іван Тарасенко (до 66 кг). За словами заслуженого тренера України, кандидата біологічних наук, доцента кафедри фізичного виховання СНУ ім. В. Даля Сергія Галлія, збірна Далівського університету виступила добре та показала високі результати.