Далівські пауерліфтери знову стали найсильнішими в Україні та Європі

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Денис Дегтяр та Дмитро Семененко посіли призові місця у пауерліфтерських змаганнях високого рівня – на Кубку України та Чемпіонаті  Європи.

Для участі у Кубку України з пауерліфтингу серед жінок та чоловіків без використання спеціального екіпіювання до міста Керч з’їхалося близько 60 спортсменів з АР Крим, Донецької, Сумської, Харківської, Запорізької, Луганської, Дніпропетровської та інших областей України. Одним з учасників був Денис Дегтяр, який виступав у ваговій категорії до 105 кг та змагався з шістьма спортсменами за звання найсильнішого.

У вправах «Присідання» та «Тяга» далівець завоював золоті медалі, відповідно здолавши вагу в 267,5 та 310 кілограмів. У вправі «Жим лежачи» спортсмен посів третє місце, показавши результат  у 170 кг. Загальна сума в 747,5 кілограмів принесла йому перемогу та звання найсильнішого пауерліфтера України.

Дмитро Семененко став учасником змагань ще вищого рівня – Чемпіонату Європи з пауерліфтингу  серед чоловіків та жінок за версією IPF, який відбувся в Маріуполі. До міста з’їхалося більше ста спортсменів з 21 країни Європи. У ваговій категорії до 105 кг Дмитро змагався з 10 учасниками.

Присівши з вагою в 410 кілограмів,  далівський силач виборов перемогу у цій вправі. Також він показав високі результаті у двох інших вправах – «Жим лежачи» та «Тяга», –  відповідно здолавши вагу в 252,5 та 320 кілограмів. Загальний результат – 982,5 кг – приніс студентові бронзову медаль на чемпіонаті.

«Чемпіонат Європи приніс мені лише позитивні емоції, – поділився враженнями Дмитро. – Звичайно, хотілося б посісти більш високе місце, але на «дорослих» змаганнях я виступив уперше, тому взагалі задоволений досягнутим результатом».

Секрет успіху спортсмена – наполегливі виснажливі тренування. Наразі далівець активно готується до Чемпіонату світу з пауерліфтингу серед дорослих, який відбудеться в листопаді 2012 року.

Нагадаємо, що Денис Дегтяр неодноразово ставав призером Кубків України з пауерліфтингу та Чемпіонатів України з пауерліфтингу серед студентів ВНЗ. Дмитро Семененко з 2003 року нерідко ставав першим  у пауерліфтерських змаганнях різного рівня. Він тричі здобував перемогу в Чемпіонатах Європи серед юніорів та двічі завойовував золоті медалі на   юніорських Чемпіонатах світу.

На фото: Дмитро Семененко (зліва), Денис Дегтяр