Далівські психологи відзначили свій ювілей

Кафедра психології Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відзначила свій п’ятнадцятирічний ювілей. Поздоровлення та нагороди від керівництва міста та адміністрації університету працівники та студенти кафедри отримали під час святкового концерту.

Почесними гостями заходу були голова Луганської міської ради жінок Олена Желдак, директор Луганського обласного дитячого будинку № 2 Катерина Донцова, керівник благодійної організації «Грань» Роксана Тюшнякова, проректор з науково-педагогічної роботи ЛНУ ім. Т. Шевченко Олександр Міняйленко та проректор з виховної роботи ЛДАКМ Марина Бриль. Вони висловили свої поздоровлення та подяку керівництву кафедри та високо оцінили здобутки її науковців за всі роки діяльності. Грамотами від мера міста Сергія Кравченко були нагороджені завідувач кафедри психології, доцент, кандидат психологічних наук Юлія Боханкова та завідувач кафедри соціальної та практичної психології, доктор психологічних наук, професор Наталія Завацька. Колектив кафедри отримав почесні грамоти від адміністрації Далівського університету та подяку від Луганського обласного дитячого будинку № 2.

Під час концертної програми на далівській сцені виступали народний театр пісні й танцю «Нєпосєди», колективи «Колхеті», «Світанок України», «Олімп і Я», «Стар-Данс», «Антре» та інші. Також свої привітальні виступили підготували студенти та випускники кафедри, які підготували вірші та відео-поздоровлення для своїх викладачів.

Нагадаємо, кафедра психології створена у СНУ ім. В. Даля 3 липня 1998 року доктором психологічних наук, професором Вікторією Третьяченко. За 15 років свого існування кафедра випустила вже понад 1000 кваліфікованих, професійних психологів. Відкрила низку своїх філіалів, які розташовані в Антрациті, Феодосії та Євпаторії. Колектив кафедри нині включає 17 висококваліфікованих викладачів, серед яких 3 доктора психологічних наук, професора, 10 кандидатів наук, доцентів, а також досвідчені асистенти, які мають дипломи магістрів з психології. Нині кафедрою керує завідувач кафедри психології, доцент, кандидат психологічних наук Юлія Боханкова.

На базі кафедри регулярно проводяться внутрішні та всеукраїнські наукові конференції, за результатами яких друкується фаховий збірник „Теоретичні та прикладні проблеми психології”. Науковцями кафедри за останні роки підготовлено та видано велика кількість монографій та навчальних посібників. В інноваційній діяльності кафедри важливим напрямком є спільна робота з профільного навчання по договорах психологічної підтримки (з розробкою глобальних освітніх технологій інформаційного середовища). Окремим напрямком роботи викладачів та студентів є розвиток волонтерського руху. На базі кафедри створено студентський волонтерський загін, який постійно здійснює роботу з соціальної допомоги сумісно з Луганською обласною дитячою громадською організацією «Лугарі» на основі двостороннього договору про співпрацю.

Підготувала: Ірина Лебедь