Далівські студенти стали переможцями обласної олімпіади

Відбулася Обласна студентська олімпіада з іноземної (англійської) мови у межах роботи обласного методичного об’єднання викладачів іноземних мов ВНЗ I-II рівнів акредитації Луганської області. Вона була проведена на базі Коледжу Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Олімпіада з англійської мови проводилася у два етапи. Перший етап проходив на рівні циклових комісій кожного з вишів, а його переможці були допущені до участі у другому (обласному) етапі олімпіади. Тож у другому турі взяли участь 52 студенти, які представляли 28 вищих навчальних закладів I-II р.а. Луганської області. Рішенням обласної ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації було визначено склад журі. До якого увійшли: Тетяна Романеско – викладач іноземної мови ВП «Стахановський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка», Наталія Власова – викладач іноземної мови Луганського державного коледжу економіки і торгівлі, Олена Герасимова – викладач іноземної мови Стахановського промислово-економічного технікуму, Наталія Скиба – викладач іноземної мови ДВНЗ «Лисичанський нафтохімічний технікум», Олег Гуцкало – викладач іноземної мови  ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ ім. Т.Шевченка» .

Оргкомітет ухвалив наступні критерії оцінювання: I місце: 100-109 балів, II місце: 89-99 балів, III місце: 70-88 балів. Тож склад переможців визначився наступним чином: I місце посіли студенти Коледжу СНУ ім. В.Даля Владислав Гуртовий та Олена Батлук, II місце – студенти Стахановського промислово-економічного технікуму Анастасія Ахрук та Олена Герасимова, III місце розділили студенти Луганського державного коледжу економіки і торгівлі Ілля Купріянов та Наталія Власова.

Зазначимо, що після олімпіади для всіх її учасників була влаштована  екскурсія до Зали історичної пам’яті Коледжу Далівського університету під час якої вони могли ознайомитися з історією та досягненнями Коледжу.