Далівські транспортники успішно виступили на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у Кременчуці

На базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся  ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні технології».

Захід відбувся у формі науково-практичної конференції, на яку були запрошені автори кращих конкурсних робіт з різних навчальних закладів України.

Східноукраїнський національний університет імені В. Даля представляли студенти кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті навчально-наукового інституту транспорту і логістики Юлія  Головіна та Олександр Лаптінов (науковий керівник д.т.н., проф. Наталія Чернецька-Білецька).

Робота Юлії Головіної «Система мотивації персоналу на залізничному транспорті» отримала друге місце.

Олександр Лаптінов за свою роботу «Аналіз критеріїв впливу транспортно-експедиторської роботи на прикладі логістичного підходу до планування вантажних та комерційних операцій на залізничному транспорті» удостоєний третього місця серед усіх інших претендентів.

Наталії Чернецькій-Білецькій вручено Грамоту за високий рівень підготовки студентів.

Вітаємо переможців та їхнього керівника, бажаємо плідної роботи та подальших успіхів у науковій діяльності!