Далівські вчені отримали нові нагороди

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулося засідання вченої ради, в якому взяв участь луганський міський голова Сергій Кравченко. Привітавши вчених з Днем науки, він вручив нагороди за бездоганну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток наукового потенціалу. Завідувач кафедри інформації електронної промисловості, професор, доктор технічних наук Сергій Єрошин нагороджений знаком Міністерства науки і освіти України „За наукові досягнення”. Почесні грамоти МОН України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток наукової сфери та з нагоди Дня науки отримали завідувач кафедри Наталія Свірідова та декан СНУ ім. В.Даля Михайло Аптекар. Почесними грамотами Луганської міської ради були нагороджені: професор, доктор економічних наук, завідувач кафедри менеджменту Ганна Козаченко, професор, доктор технічних наук, завідувач кафедри машинознавства Павло Носко, кандидат технічних наук, доцент кафедри прикладного матеріалознавства Геннадій Кожемякін, професор, доктор технічних наук, завідувач кафедри приладів Вадим Мірошніков й кандидат технічних наук, начальник науково-дослідної частини Григорій Бойко.