Далівській студент – чемпіон світу з карате-до

Студент юридичного факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Максим Скляр взяв участь в II Чемпіонаті світу з карате-до (WUKO-версія) серед дітей, кадетів і юніорів. Змагання відбулися в Італії, куди з`їхалися понад дві тисячі учасників з 56 країн. Максим Скляр завоював титул Чемпіона світу з KUMITE Rotation, а також став бронзовим призером з куміте. «Цей турнір є найвищим за статусом, – говорить студент юридичного факультету СНУ ім. В.Даля Максим Скляр. – Я пишаюся тим, що маю можливість виступати у складі збірної України з карате-до за свою країну на такому високому рівні». Зараз Максим готується до III Чемпіонату світу з карате, яке пройде в травні місяці 2009 року в Одесі. В основному складі національної збірної України з годзю-рю карате-до Максим знаходиться з 2007 року. Він неодноразово був переможцем змагань за Кубки України, перемагав на Чемпіонатах Європи. У травні 2008 року на змаганнях за Кубок світу з карате-до завоював золоту медаль. Його спортивна кар`єра почалася на відкритому обласному турнірі в місті Горлівка в 2000 році.