Далівській університет переходить на міжнародні освітні стандарти

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля завершується підготовка до нового навчального року. Цього року університет приймає на навчання близько 6500 першокурсників. У порівнянні з минулим роком, збільшена кількість бюджетних місць для навчання на першому курсі. На 100% виконаний план набору студентів на бюджетну форму з підготовки бакалаврів, фахівців та магістрів (перший і п`ятий курси). Повністю укомплектований кадровий професорсько-викладацький склад університету, причому, в порівнянні з минулим роком, він збільшився як кількісно, так і якісно. 163 доктори наук, професори і 711 кандидатів наук, доцентів передаватимуть свої знання майбутнім бакалаврам, спеціалістам та магістрам. Для посилення кадрового потенціалу і виведення наукових розробок на новий рівень створено спеціалізовану вчену раду із захисту кандидатських дисертацій зі спеціальності „Прилади і методи контролю та визначення складу речовин” і аспірантура зі спеціальності „Релігієзнавство (філософські науки)”. «Основна мета майбутнього навчального року – це істотне підвищення якості підготовки фахівців, оскільки це є основною вимогою Болонської конвенції, – відзначив перший проректор Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля, професор Михайло Смирний. – На нинішньому етапі ми готові до переходу на міжнародні освітні стандарти». Викладачі почнуть працювати з новими силами. Цього літа 1500 співробітників оздоровлено на Південному березі Криму. Разом зі студентами вони почнуть новий навчальний рік у відремонтованих корпусах, із повністю укомплектованою матеріально-технічною базою. У ці дні 2300 студентів заселяються до студентських гуртожитків університету. Підсумки діяльності університету у 2006-2007 навчальному році і завдання на новий навчальний рік будуть розглянуті на традиційній конференції трудового колективу, яка відбудеться 31 серпня.