Далівському Університету виповнилося 86 років

Далівський університет відсвяткував свою 86 річницю. З нагоди свята відбулося урочисте засідання Вченої ради, на яку прибули і друзі університету. Вони привітали ректорат, викладачів, студентів та співробітників вузу і загалом подарували на честь свята 15 комп’ютерів. „Сьогодні Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля став справжнім освітнім комплексом. До його складу входять вищі навчальні заклади всіх рівнів акредитації, інтегровані за принципами Болонського процесу”, – відзначив у доповіді ректор Далівського університету професор Олександр Голубенко. За 86 років свого існування Далівський університет перетворився на центр науки, освіти і культури. В університеті в 2-х навчально-наукових інститутах та на 20 факультетах, в коледжі та технікумі отримують повноцінну за сучасними вимірами освіту понад тридцять дві тисячі студентів, які мають змогу задовольнити свої професійні, інтелектуальні та культурні потреби. У цьому їм допомагають висококваліфіковані викладачі, серед яких понад 140 докторів наук, професорів та 645 кандидатів наук, доцентів. Серед них – вчені, обрані до складу Академії педагогічних наук та багатьох галузевих академій України. Головними подіями цього року у Далівському університеті стали акредитація вузу, перепризначення на новий строк ректором університету професора Олександра Голубенка та прийняття плану розвитку вузу до 2020 року. На „Міжнародній виставці „Сучасна освіта в Україні – 2006” університет виборов срібну медаль і отримав почесне звання „Лідер сучасної освіти”. За результатами рейтингу Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля посів гідне місце у групі класичних університетів країни. Наступним етапом у розвитку вузу ректор оголосив здобуття реальної автономії університету, що передбачено програмою Президента України.