Далівський університет – флагман розвитку Олімпійського руху

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулася Х регіональна науково-практична конференція «Олімпізм і молода спортивна наука України», присвячена ХХХ Олімпійським іграм, Року спорту та здорового способу життя, а також 50-річчю створення кафедри фізичного виховання СНУ ім. В.Даля.

2012 рік – особливий для спортивного життя України, він оголошений Роком спорту та здорового способу життя. Тому основні акценти конференції були присвячені ЄВРО-2012, ХХХ Літнім Олімпійським іграм, 60-річчю участі українських спортсменів в олімпійських іграх сучасності.

«Ми не дарма проводимо конференцію в Далівському університеті, тому що цей виш є флагманом розвитку фізичної культури та спорту, впровадження в життя ідеології олімпізму, – сказав у вступному слові голова Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Микола Кравченко. – Одним з важливих чинників є робота, що постійно  удосконалюється,  та контроль за станом  здоров’я студентів, а, отже, і багатства країни. Бо здоровий студент – це здоровий спеціаліст, а здоровий спеціаліст – це не тягар державі».

СНУ ім. В.Даля було вручено грамоту за участь у другому турі Всеукраїнської студентської олімпіади фізичної реабілітації. Також від Луганського обласного відділення НОК України кафедрі фізичного виховання університету подарували книгу з олімпізму. Студентам юридичного факультету багаторазовим чемпіонам Максиму та Сергію Склярам були урочисто передані грамоти, медалі та кубки за призові місця в Міжнародному відкритому турнірі з карате. До речі, Микола Кравченко припустив, що через вісім років карате може стати олімпійським видом спорту.

Підготувала: Наталія Вергуненко