Далівський університет готується до дня народження Козака Луганського

22 листопада виповниться 205 років від дня народження нашого видатного земляка – ученого, лікаря, письменника, етнографа, лексикографа Володимира Івановича Даля. Його ім’я Східноукраїнський національний університет носить уже п’ять років. До цієї дати далівці готовлять цілий комплекс заходів. За традицією головне з них – Міжнародні Далівські читання, які пройдуть уже в 10-тий раз. Цього року в рамках Далівських читань відбудеться науково-практична конференція «Ідеї В.І.Даля: історія та сучасність». За участю співробітників Центра далезнавства, учасників Міжнародної науково-практичної конференції та активу студентського самоврядування відбудеться круглий стіл на тему: «В.И.Даль в історії двох університетів». 21 листопада пройде прем’єра спектаклю студентського театру університету «Життя, присвячене слову». У студентських групах будуть проведені кураторські години. Студенти відвідають виставку літератури «В.І.Даль: учений і творець» у науковій бібліотеці університету. В день народження Козака Луганського, 22 листопада, об 11.00 відбудеться мітинг біля пам’ятника В.І.Далю. Студенти та викладачі Далівського університету покладуть квіти до пам’ятника великого земляка.