Далівський університет ініціював створення „Інкубатора бізнесу”

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля підписав договір про творче співробітництво з Луганською міською радою, міською молодіжною радою та приватними підприємцями. На його основі буде здійснено проект „Інкубатор бізнесу”. Його мета – розширення можливостей застосування наукових розробок, впровадження інноваційних технологій, сприяння подальшому розвитку малого та середнього бізнесу серед молодих вчених та студентської молоді. Проект покликаний підтримувати пріоритетні напрямки розвитку молодіжного бізнесу в Луганську, сприяти розвитку системи взаємодій підприємців з органами державної влади, адміністрації міста та громади. Як зазначив проректор з науково-технічного та економічного розвитку Євген Шапран , „проект дасть змогу більш ефективно залучати студентів нашого університету до науково-технічної діяльності, сприятиме поліпшенню їх соціального захисту та працевлаштуванню на період проходження практики та після закінчення вузу”.