Далівський університет нагороджений іменним сертифікатом компанії АСКОН

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля визнаний одним із кращих університетів країн СНД за активне впровадження технологій тривимірного моделювання з використанням системи КОМПАС-3D. ГК АСКОН, розроблювач програмного забезпечення комплексу КОМПАС, нагородив СНУ імені Володимира Даля іменним сертифікатом на право безкоштовного оновлення попередніх версій САПР КОМПАС-3D на нову версію КОМПАС-3D V8. «Студенти Далівського університету продемонстрували великі успіхи на олімпіадах з інженерної графіки, геометричного моделювання та інформаційних технологій», – відзначив Генеральний директор «Центр САПР» О. Борисенко. Він висловив особисту подяку ректорові СНУ ім. В. Даля професорові Олександру Голубенко та колективу університету за багаторічну творчу співпрацю.