Далівський університет нагороджений золотою медаллю

У місті-герої Севастополі відбувся другий «Міжнародний салон винаходів і нових технологій», у якому взяв участь і Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля. У номінації «Організація науково-дослідної роботи» Далівський університет нагороджений дипломом і золотою медаллю. «Наш університет вперше взяв участь у подібному заході. Ми номінувалися в одній номінації з семи, у якій й одержали найвищу нагороду. Напевно, якби номінувалися в усіх, то й всі медалі були б наші. Ця перемога ще раз підкреслила вагомість університету на світовому рівні», – сказав ректор СНУ ім. В. Даля професор Олександр Голубенко. У салоні від Далівського університету була представлена експозиція на базі фундаментальних і пошукових досліджень, завдяки яким комплексно реалізуються науково-технологічні проблеми регіону, країни, світу. Була також представлена друкована інформація про структуру університету й численні розробки. Все це високо оцінило міжнародне журі на чолі із професором Пьером Фюмьром (м. Брюссель, Бельгія). У Міжнародному салоні взяло участь 16 країн, серед них: Франція, Румунія, Польща, Молдова, Угорщина та інші. Від України номінувалося більше 20 вузів, і тільки Далівський університет одержав золоту медаль.