Далівський університет переміг на Міжнародній спеціалізованій виставці

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля взяв участь у щорічній Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2009», що проходила в місті Києві. В номінації «Видання підручників та навчальних посібників нового покоління» університет став переможцем та отримав диплом І ступеню.

Значний вклад в цю перемогу внесли кафедри економічної кібернетики, іноземних мов, комп’ютерних наук, автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій хімії, прикладної фізики, педагогіки, ОМТ та зварювання, української мови та літератури. Вони розробили значну кількість мультимедійних підручників і навчальних комп’ютерних програм.

Виставка присвячувалась проблемам міжнародного співробітництва в галузі освіти, впровадженню сучасних педагогічних технологій, вивченню досвіду співпраці з європейськими країнами у сфері освіти та працевлаштуванню випускників вищих навчальних закладів.

Всього на виставці виставлялося більше 200 експонатів. Крім українських вишів пропонували свої здобутки навчальні заклади Великобританії, Італії, Чехії, Польщі, Швейцарії, Туреччини, Латвії, Естонії та інших країн Європи а також США, Канади, Австралії, Ізраїлю. В виставці брав участь і Технологічний університет міста Брно (Чехія), з яким Далівський університет пов’язують давні та тісні наукові зв’язки.