Далівський університет першим в Україні візьме участь у програмі подвійних дипломів з університетом міста Сан-Франциско

Ректор Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля професор Олександр Голубенко підписав угоду про початок програми подвійних дипломів з університетом міста Сан-Франциско.

Програма продовжує традицію Далівського університету щодо видачі подвійних дипломів з провідними університетами світу. Університет міста Сан-Франциско вже веде плідну співпрацю з провідними університетами Казахстану, Китаю, Індії тощо. СНУ ім. В.Даля перший в Україні виш, котрий приєднався до цієї програми.

«Знайомство з університетом мене вразило, – відзначив професор університету міста Сан-Франциско Джон Віч. – В запитаннях студентів та викладачів щодо практичних аспектів програми я побачив неабияку зацікавленість розвитком співпраці. Крім того, приємно вразив рівень підготовки студентів як у мовному так і професійному аспектах».

ЗЗгідно умов програми, видача подвійних дипломів здійснюється по закінченню кваліфікаційного рівня «магістр». Учасники програми – студенти фінансового та економічного факультетів. Студенти будуть отримувати знання за спорідненою програмою двох університетів. Охочі зможуть навчатися у Сан-Франциско. Програма стартує з початку нового навчального року.

«Участь у подібних проектах передбачає, насамперед, підвищення якості освіти, – відзначив ректор СНУ ім. В. Даля професор Олександр Голубенко. – Такі програми спрямовані на те, щоб наші студенти за рівнем підготовки не відрізнялися від закордонних студентів провідних університетів. Ми активно працюємо у напрямку підвищення якості освіти».