Далівський університет підписав договір про співпрацю з італійським університетом

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля відвідав заступник ректора Університету «Сапієнца» (Італія) професор Паоло Леоче. Метою візиту стало підписання договору про співробітництво та обмін досвідом у науковій та освітній сферах.

Прийом італійця Паоло Леоче відбувся на підставі запрошення завідувача кафедрою прикладної філософії та теології професора Володимира Ісаєва. За програмою візиту відбулася зустріч із ректором СНУ ім. В.Даля Олександром Голубенко та з викладачами кафедри прикладної філософії та теології. Паоло Леоче розповів про університет «Сапієнца», про особливості вищої освіти в Італії та виклав детальну інформацію про структурні підрозділи вузу. У результаті обговорення ректор Олександр Голубенко зазначив: «Наші університети подібні за багатьма показниками. І Далівський університет, і Університет «Сапієнца» мають співпрацювати та збудувати міцний міст між сходом та заходом. Сподіваюся на довгострокове і плідне співробітництво та міцні взаємовідносини».

Наприкінці зустрічі Олександр Голубенко офіційно запросив відвідати Далівський університет ректора Університету «Сапієнца», передав гостю пам’ятні сувеніри та підписав договір про співробітництво та обмін досвідом у науковій та освітній сферах.

Підготувала Зоя Шаповалова