Далівський університет представив Україну на міжнародній виставці «CHAPEAU – 2010»

На щорічній міжнародній виставці головних уборів «CHAPEAU – 2010» делегація з Луганська у складі викладачів та студентів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля представили колекцію під назвою «Осінній тріумф».

Як розповіла завідувачка кафедрою «Легкої і харчової промисловості» Інна Дейнека, виставка проходила в середині серпня. Показати свої роботи та майстерність на захід приїхали представники з країн СНД і далекого зарубіжжя. Україну на «CHAPEAU – 2010» представляли тільки луганчани.

«На виставку їздили чотири представники нашого університету. Це викладач і три студентки спеціальності «Швейні вироби», які є учасницями «Студентського будинку моделей», – зазначила Інна Дейнека.

Луганчанки Наталія Бобровська, Олена Ворожкова та Оксана Козлова представили свою колекцію «Осінній тріумф» в рамках показу, в якому взяли участь навчальні заклади. Далівчанкі представили своє бачення головних уборів, серед яких також були присутні моделі і з козирками. Чи стане така модель новим трендом осені-зими цього року, луганчани дізнаються з настанням холодів.

«Всі учасники отримали пам`ятні дипломи та незабутній досвід. Когось конкретно журі, у складі якого був і В`ячеслав Зайцев, не виділяло. Тим більше, що навчальним закладам було б важко змагатися з професіоналами, які привезли на виставку вироби з натурального хутра», – розповіла Інна Дейнека.

Підготувала: Тетяна Вауліна