Далівський університет продовжує проводити творчі зустрічі для майбутніх журналістів

18 травня у конференц-залі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулася творча зустріч студентів-журналістів з генеральним директором телекомпанії „Луганське кабельне телебачення” Германом Кудіновим. Нагадаємо, що творчі зустрічі у Далівському університеті проводяться у рамках проекту „Створення учбової телестудії на базі Східноукраїнського університету імені Володимира Даля” за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Під час зустрічі студенти обговорювали редакційну політику регіональної комерційної телекомпанії. Гість розповів студентам не лише про інформаційну політику телекомпанії, а і про вимоги до співробітників „ЛКТ”, зокрема, журналістів. Студентів, в свою чергу, найбільше цікавили проблеми проходження практики та працевлаштування на телекомпанію. Герман Кудінов підкреслив: „На телекомпанії постійно приймають студентів СНУ ім.. В. Даля для проходження творчої практики, а для тих, хто добре себе зарекомендував, відкрито можливість отримати постійне місце роботи, хоча кількість вакансій обмежена”. Також студенти цікавилися ступенем свободи творчості на комерційній телекомпанії, наявністю чи відсутністю тиску на журналістів з боку керівних або владних структур. Не обійшли і програмну політику „ЛКТ”.