Далівський університет приймає документи на вступ без перерв і вихідних

Графік роботи приймальної комісії Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля максимально адаптований для зручності вступників – документи приймаються щодня без вихідних, перерв і свят з 8 ранку і до 17:00.

Незважаючи на те, що цього року абітурієнти можуть подати заяву на вступ до вишу через інтернет, у СНУ ім. В. Даля залишилася традиційна форма подачі документів – безпосередньо в приймальній комісії університету. Цього року вона працює в головному (синьому) аудиторному корпусі університету, де представлені всі напрямки підготовки, на які ведеться набір.

«Склад приймальної комісії підібраний таким чином, щоб це були не просто реєстратори документів, а консультанти, – розповів відповідальний секретар приймальної комісії СНУ ім. В. Даля Сергій Мітрохін. – Приходячи до нас, абітурієнт отримує не тільки всю необхідну інформацію про умови і правила вступу, але і безпосередньо від викладачів і студентів інформацію про ту чи іншу спеціальність».

Нагадаємо, що у СНУ ім. В.Даля документи на вступ на денну форму приймаються до 31 липня включно. Ті, хто проходять творчі конкурси або здають вступні іспити, повинні подати документи до 20 липня. Адреса приймальної комісії: кв. Молодіжний, 20а. Додаткову інформацію абітурієнти та їх батьки можуть отримати на сайті www.snu.edu.ua або за телефоном (0642) 41-30-01.