Далівський університет прийняв студентський фестиваль КВК (ВІДЕО)

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся фестиваль КВК, який став початком нового сезону у Луганській студентській лізі КВК.

У фестивалі взяли участь 19 команд з чотирьох міст України: Києва, Харкова, Донецька та Луганська. На сцені зійшлися як вже імениті та титуловані команди, так і абсолютні новачки. Найчисельніше представництво мав Луганськ, практично всі ВНЗ виставили свої колективи веселих та кмітливих. ЛДУВС ім. Едуарда Дідоренка був представлений вже іменитою командою, віце-чемпіоном Кубка Президента України 2012, володарем Кубку Східноукраїнської ліги КВК-2010 командою «Другой Мир». Від ЛНАУ виступила також досвідчена команда «С большой Букви».

ЛДАКІ представляла команда-дебютант «Стереотипи», від ЛугДМУ виступила команда «Молоток». Найбільша кількість команд представляла Далівський університет. Дебютанти «Не похожие», «Slash», «5 копеек», «Лимон» виступили на рівні зі своїми старшими товаришами «В поисках третього» та «Овощи». «Тип-Топ» презентував ЛДКЕТ. Гості з Харкова – команди «Счастьице», «Следствие ведут», «Пацаны вообще ребята», Донецьк – «БитМаус», «Мама где мои штаны». Від Києва виступили дівчата з команди «Чао Персик». До конкурсу долучилася ще одна Луганська команда «Бабкин Внук».

За підсумками гри, команди отримали змогу пройти до 1/8 або 1/4 стадії фіналу відповідно. Всі учасники фестивалю отримали дипломи та подарунки від спонсорів. Спеціальні кубки від журі отримали «Молоток» та «До лампочки». Малі кубки за друге та третє місця отримали «В поисках третьего» та «Другой мир», тріумфатором та володарем великого Кубку фестивалю стала харківська команда «Следствие ведут».

Підготувала: Ірина Лебедь