Далівський університет привітав першокурсників концертом

Студенти факультету масових комунікацій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля провели концертну програму для першокурсників. В актовому залі зібралися студентів зі всіх факультетів Далівського університету. Розважальну програму глядачі сприйняли на „ура”. Це спортивні танці у виконанні Invasion і колективу Inside, східні танці Дар’ї Дринкиної, музичні композиції народного ансамблю козацької пісні «Вольниця», останні музичні новини у виконанні Ірини Мусвік, Валерії Гавріш і багатьох інших. «Факультет масових комунікацій не найчисленніший, але один з самих креативних і творчих в Далівському університеті, – відзначила заступник декана факультету масових комунікацій Наталія Панкова. – Ми раді вітати нових студентів в сім`ї факультету масових комунікацій. Я сподіваюся, що через 5 років ми зберемося знов в цьому залі, і першокурсники 2007 року будуть у повному складі». «Таємничий незнайомець у хащах МК» – це не тільки велика концертна програма, а і короткий екскурс за традиціями і правилами факультету і університету в цілому.