Далівський університет розпочав набір на курси

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля розпочався набір на тримісячні підготовчі курси. У лютому слухачі приступлять до занять.

Підготовка на курсах здійснюватиметься з іноземної мови, математики, української мови, фізики, історії України, біології, географії, хімії. За цими предметами слухачі можуть підвищити рівень отриманих у школі знань і підготуватися до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання. «Підготовку слухачів здійснюють викладачі професорсько-викладацького складу університету за програмами, затвердженими кафедрами університету, – розповіла директор підготовчих курсів Ольга Карапєтян. – Завдяки цьому забезпечується дуже високий рівень знань».

Викладачами активно застосовується лекційний виклад матеріалу, практичні заняття, тестовий контроль знань та домашні завдання. Заняття проводяться що суботи та неділі.

«Ціна за підготовчі курси в нашому університеті найнижча за всіх, – розповіла директор підготовчих курсів Ольга Карапєтян. Це зумовлено розумінням економічної ситуації адміністрацією університету».

Традиція довузівської підготовки вступників в Далівському університеті має багаторічну традицію. За спостереженнями спеціалістів курсів, слухачі, що їх пройшли, впевненіше себе почувають на шкільних іспитах, блискуче вступають до університетів та згодом їм легше адаптуватися до університетського навчання. А цього року згідно правил прийому після закінчення підготовчих курсів слухачам, які вступають на природничо-математичні та інженерно-технічні напрями підготовки додатково до конкурсних додається 20 балів за результатами підсумкової атестації.

Підготувала Галина Щербак