Далівський університет розпочинає набір на підготовчі курси

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля 16 вересня 2013 року розпочинається прийом документів від бажаючих пройти курси з підготовки до незалежного зовнішнього тестування Українського центру оцінювання якості освіти.

Заняття з трьох предметів (за вибором слухача) проходитимуть з 5 жовтня 2013 року по 30 квітня 2014 року по суботах і неділях за новітніми програмами та методиками. Високий рівень підготовки до ЗНО забезпечить кваліфікований професорсько-викладацький склад Далівського університету.

Слухачі курсів, що бажають вступити у 2014 році на інженерно-технічні та природно-математичні напрями підготовки до СНУ ім. В. Даля, після закінчення навчання матимуть право отримати до 20 балів додатково до конкурсних за результатами підсумкової атестації.

Для вступу на курси необхідно подати в університет наступні документи: копію паспорта (свідоцтва про народження) та дві фотографії (формат 3×4). Документи приймаються щоденно з 9:00 до 15:00 за адресою: кв. Молодіжний 20а, корпус 4, кімната 307 (перерва з 12:00 до 13:00; вихідні дні – субота, неділя). Контактний телефон: (0642) 41-80-73.