Далівський університет створює власну телестудію

У Східноукраїнському національному університеті ім. В. Даля розпочато реалізацію проекту зі створення учбової телестудії, що здійснюється за підтримки Фонду розвитку ЗМІ посольства США в Україні. У відповідності до проекту студенті спеціальності „Журналістика” отримають просторий знімальний павільйон, обладнаний цифровою відео- та аудіотехнікою. Підготовка журналістів в Далівському університеті почалась десять років тому. „За цей час багато випускників прийшли працювати на всеукраїнські та обласні телеканали й у значній мірі визначають обличчя телевізійного простору регіону, – відзначає керівник проекту Людмила Медвєдєва. – Створення учбової телестудії допоможе нам зробити більш ефективною практичну частину навчання майбутніх тележурналістів”. У рамках проекту передбачено проведення майстер-класів і творчих зустрічей з відомими майстрами телебачення, а також підготовка й показ на телеканалі ЛОТ учбової програми „Студмістечко”. Наприкінці проекту найактивніші студенти будуть нагороджені цінними дарунками.