Далівський університет у співпраці з Національним банком України проведе модернізацію практичної підготовки фахівців

Завідувач кафедри «Банківська справа» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля доцент Павло Житний виступив з доповіддю щодо впровадження міжнародних стандартів фінансової звітності в навчальному процесі на круглому столі за участю представників Управління Національного банку України та провідних університетів у сфері банківської справи. Круглий стіл був приурочений до десятиріччя проведення в банківській системі України реформи бухгалтерського обліку та подальшого впровадження міжнародних стандартів фінансової звітності. У цей період в Україні формується стабільна система функціонування та співпраці з міжнародною банківською системою. В їх формуванні неабияку роль відіграють кваліфіковані фахівці у галузі банківської справи. Доцент Павло Житний головний акцент у своїй доповіді зробив на використанні міжнародних стандартів фінансової звітності в навчальному процесі. Ця ідея отримала схвальні відгуки від учасників круглого столу. За підсумками зустрічі сторони домовилися про співпрацю. Вона буде реалізована у практичній взаємодії НБУ, банків України та провідних університетів України у сфері банківської справи з Далівським університетом. «Це передбачає проходження практики, методичну підтримку відповідних спеціальностей, доступ до програмних компонентів банків та їх впровадження у навчальний процес з метою підвищення практичних знань та навичок у студентів, що навчаються за напрямом «Банківська справа», – розповів Павло Житний. – У співпраці нам вдасться розглянути та втілити в життя перспективні та цікаві плани з модернізації практичної підготовки фахівців з банківської справи».