Далівський університет урочисто прийняв першокурсників

Сьогодні Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля розпочав навчальний рік з традиційного посвячення у студенти. Цього року університет прийняв на навчання близько 6 тисяч першокурсників. Святкове дійство пройшло на площі біля університетської Наукової бібліотеки. Голова Луганської облдержадміністрації Олександр Антіпов зачитав присутнім Звернення Президента України Віктора Ющенка з нагоди Дня знань, в якому, зокрема, говориться: “Освіта в XXI столітті набуває особливого стратегічного значення. Ми вступили в епоху науки та інформації. Саме вони стають основною продуктивною силою й гарантують конкурентоспроможність країни в глобалізованому світі, а інтелектуальна та духовна могутність нації визначає її місце й роль у міжнародній спільності. Тому наш головний пріоритет – забезпечити високу якість освіти відповідно до найкращих європейських стандартів, її доступність для всіх без винятку українських дітей, юнаків та дівчат”. Вітаючи першокурсників, голова облдержадміністрації Олександр Антіпов відзначив: «Я вітаю усіх першокурсників з цим святом. Бажаю здоров’я, щастя, успіхів у навчанні. Складно проводити порівняння часів мого навчання в цьому тоді ще інституті і сьогодення. Але зараз університет стрімко розвивається – в ньому навчаються більше 35 тисяч студентів та викладають висококваліфіковані фахівці. За такими показниками університету майже немає рівних в Україні». Голова адміністрації повідомив студентів про те що з 1 вересня стипендія для тих хто успішно навчається підвищується до 530 гривень (для внз Ш-IV рівнів акредитації). Ректор університету, професор Олександр Голубенко вручив першокурсникам символічну залікову книжку та студентський квиток. «Сьогодні дуже важливий крок у вашому житті – початок студентства, – підкреслив він. – Я бажаю усім першокурсникам підтвердити через п’ять років свій вибір нашого університету своїми знаннями та в майбутньому досягти професійних успіхів». Перед першокурсниками та їх батьками виступили багаточисленні творчі колективи, чотири з яких носять звання народних – ансамбль народного танцю «Світоч», ансамбль козачої пісні «Вольниця», колектив спортивного танцю «Пульс», колектив естрадного співу «Світанок України».