Далівський університет – в ефірі телерадіокомпанії «Ера»

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля відвідала знімальна група телерадіокомпанії «Ера». Вона готує програму про місто Луганськ, про його історію, життя та пам’ятки. Телевізійники ТРК «Ера» взяли інтерв’ю у ректора СНУ ім. В. Даля професора Олександра Голубенка. Знімальна група була присутньою при проведенні модульного контролю з використанням системи відеозв’язку і дистанційного навчання. Студенти Євпаторійського відділення СНУ ім. В. Даля (Крим) здавали екзамен викладачам, які знаходилися на цей момент у Луганську. Журналістам також було запропоновано познайомитися з науковими дослідженнями вчених Далівського університету щодо розвитку високошвидкісного залізничного руху. Сюжет про сьогодення СНУ ім. В. Даля вийде в ефір у середу, 30 січня, в програмі «Україна on-line» (о 6.00).