Далівський університет відчинив двері для своїх майбутніх студентів

20 травня у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся останній цього року день відкритих дверей. Перед абітурієнтами та їхніми батьками виступили керівники університету та приймальної комісії, декани факультетів і директори учбово-наукових інститутів, представники коледжу СНУ ім. В. Даля. У своєму виступі перший проректор Далівського університету Михайло Смирний відзначив, що «наш університет – класичний. З 18 вересня 2004 року ми працюємо у рамках Європейського освітнього простору, для чого у нас є всі умови: високий кадровий потенціал, наймогутніша матеріально-технічна база, серйозні наукові дослідження, тобто всі умови для розвитку повноцінної особистості». В цей же день у вузі почався прийом документів у абітурієнтів.Повну інформацію абітурієнтам про правила прийому документів, вступні іспити, факультети, спеціальності та нововведення Далівського університету надав відповідальний секретар приймальної комісії Володимир Сало. Він повідомив, що «вступні іспити цього року починаються у денного відділення з 9, а у заочного з 19 липня». Цього року всі іспити будуть проходити в тестовій формі із впровадженням інноваційної технології „Абітурієнт”. Автори цієї розробки – науковці кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій, комп’ютерних систем та мереж і кафедри інформатики СНУ ім. В. Даля. Нова програма дозволяє перевірити та оцінити рівень підготовки потенційних студентів. Абітурієнти отримають персональні завдання, заповнять таблицю відповідей. Перевірку ж їхніх знань цього року здійснить не викладач, а комп’ютер, він і виставить оцінку. У період всієї приймальної кампанії буде працювати консультаційний пункт, де можна одержати відповіді на питання, що цікавлять абітурієнтів.