Далівський університет відкрив двері для майбутніх абітурієнтів

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройшов „День відкритих дверей”. Його відвідали тисячі випускників шкіл області. Майбутні абітурієнти мали змогу отримати індивідуальну консультацію керівників інститутів, деканів факультетів, викладачів щодо обраних ними спеціальностей. Про умови прийому їм докладно розповів відповідальний секретар приймальної комісії Володимир Сало. Відкриваючи зустріч школярів з керівництвом університету, перший проректор професор Михайло Смирний, зокрема, відзначив: „В цьому році є важливі особливості щодо прийому абітурієнтів на перший курс. Замість спеціальностей прийом здійснюватиметься на напрями за освітньо-професійними програмами бакалавра. В нашому університеті таких напрямів 54 зі 140, які є в Україні. Це дає широкий вибір фахової підготовки молоді – найбільший в нашому регіоні”. Прийом документів у цьому році розпочнеться 9 червня, вступні екзамени на денне відділення – 9 липня.