Далівський університет відкрив свої двері для майбутніх студентів

В актовій залі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувся  загальноуніверситетський День відкритих дверей.

«Кожен з батьків мріє про те, щоб у їхньої дитини було світле та успішне майбутнє, – зазначив, вітаючи гостей вишу, ректор СНУ ім. В. Даля професор Олександр Голубенко. – Ми запрошуємо вас до одного з найпотужніших університетів з найвищим статусом самоврядного автономного дослідницького університету, де ви зможете отримати якісні знання, які стануть добрим підґрунтям успішної кар’єри».

В актовій залі директори інститутів, декани факультетів, працівники приймальної комісії університету розповіли про історію вишу, його традиції, напрямки підготовки, особливості вступу в 2013 році. Більшість питань стосувалися ЗНО. Зокрема, доповнено перелік навчальних предметів світовою літературою, зменшено кількість завдань у тестах з історії України, всесвітньої історії та фізики.

Слід зазначити, що в СНУ ім. В.Даля  працює  консультаційний пункт з зовнішнього незалежного оцінювання. Його спеціалісти надають роз’яснення щодо правильного заповнення документів, допомагають з вибором конкурсних предметів, результати ЗНО з яких мають бути зазначені в Сертифікаті,  та представляють усю необхідну інформацію, що стосується вступу до Далівського університету.

Після зустрічі в актовій залі абітурієнти мали змогу познайомитися з навчальним процесом, професорсько-викладацьким складом, а також детальніше дізнатися про 132 спеціальності, які пропонує університет. За цим показником університет – лідер в Україні. Крім того, серед представлених спеціальностей є унікальні, підготовка за якими не ведеться в жодному виші Луганської області.

Підготувала: Ірина Лебедь