Далівський університет відвідали гості з Посольства США в Україні

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся прийом заступника аташе з питань культури Посольства США в Україні Карен Рабле й помічника аташе з питань культури Посольства США в Україні Лілії Шило. Гості приїхали з метою налагодити більш тісне співробітництво з вузами Луганська, зустрітися зі студентами й викладачами англійської мови та ознайомитися з історією і досягненнями Далівського університету. У ході перебування гості зустрілися з ректором університету професором Олександром Голубенко. На зустрічі обговорювалися питання співробітництва та можливості створення на базі СНУ ім. В. Даля літньої школи. Ректор розповів гостям про міжнародні зв’язки й подальші плани їхнього розвитку. «У нашого університету вже налагоджені відносини з багатьма країнами світу. Філії нашого вузу є в багатьох містах України. Наші студенти безперешкодно вже сьогодні їздять на навчання, стажування і язикову практику в США, Японію, Туреччину, Німеччину, Францію й в інші країни. Найближчим часом ми плануємо відкрити філію нашого університету на Мальті, куди теж постійно їздять вивчати мову наші студенти», – відзначив у бесіді ректор СНУ ім. В. Даля професор Олександр Голубенко. Під час візиту гості побували в учбовій студії Далівського університету, де провели прес-конференцію для студентів кафедри «Журналістики». «Я не очікувала, що навчальна студія може бути такою професійноюї. Ваша телестудія відповідає світовим стандартам», – сказала заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні Карен Рабле. Візитери познайомилися з «Музеєм історії й досягнень» вузу і зустрілися з викладачами англійської мови. Наша довідка: Навчальна телестудія на базі СНУ ім. В. Даля створена в рамках проекту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні в період з лютого по серпень 2006 року. Завдяки проекту студенти спеціальності «Журналістика» отримали просторий знімальний павільйон, оснащений сучасною цифровою відео- і аудіотехнікою. У рамках проекту були проведені майстер-класи й творчі зустрічі з відомими майстрами телебачення, а також підготовлений і вийшов в ефір на телеканалі ЛОТ цикл передач «Студмістечко». Наприкінці проекту найактивніші студенти отримали коштовні призи.