Далівський університет впроваджує нові технології прийому документів та здачі вступних іспитів

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля з цього року впроваджується нова технологія прийому вступних іспитів до університету за допомогою комп’ютерної техніки.Програмне забезпечення розроблене кафедрами компьютерно – інтегрованих технологій, комп’ютерних систем і мереж та кафедрою інформатики. Існує три версії програми “Абітурієнт”, які дають змогу автоматизувати прийом документів у абітурієнтів та формувати відповідні звіти за вимогою приймальної комісії. Найбільш універсальною є третя версія програми, що розрахована на роботу як в локальній мережі, так і в мережі Інтернет.В програмі „Абітурієнт” передбачені різні рівні доступу користувачів, вона надійно захищена від зовнішнього втручання. З її допомогою можливо організувати прийом документів з будь-якого терміналу на будь – яку спеціальність, можна одержувати оперативну інформацію про хід вступної кампанії з домашнього комп’ютера. Окремо кафедрою інформатики розроблена програма, за допомогою якої формуються тестові завдання на кожен іспит; перевірка результатів тестування також здійснюється за допомогою комп’ютера. Абітурієнт одержує персональне завдання, працює з ним та заповнює таблицю відповідей. Перевірку знань абітурієнтів здійснює комп’ютер він же і виставляє оцінку. Існує і інша методика комп’ютерного тестування, яке передбачає діалоговий режим.