Далівський університет втретє відзначено золотою медаллю за підтримку інноваційної діяльності в Україні

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля на IV Міжнародному салоні винаходів та нових технологій „Новий час” (International salon of inventions and technologies “New time”) в місті Севастополь отримав найвищу оцінку. В номінації „Фундаментальна і прикладна наука” університет нагороджено Золотою медаллю та Дипломом за підтримку інноваційної діяльності в Україні. 40-й річниці з дня заснування Міжнародної федерації асоціацій винахідників (IFIA) присвячений IV Міжнародний салон винаходів та нових технологій „Новий час” «Сталий розвиток під час змін». В ньому взяли участь винахідники та розробники нових технологій з 24 країн світу, а також вітчизняні винахідники, вузи, науково-дослідні інститути, фірми. Далівський університет на виставці представив експозицію наукових розробок науково-дослідницької лабораторії «Хімекс», фундаментальних досліджень в галузі фізики та астрофізики, плазмохімічних технологій газифікації вугілля. Високо інтенсивна технологія добування йоду, розроблена Сєвєродонецьким технологічним інститутом, пристосована і актуальна як раз для кримського регіону. Роботи були надані в вигляді планшетів та рекламного матеріалу. На виставці були також представлені рекламні матеріали про наукові розробки кафедр в галузі машинобудування, транспорту, приладів, безпеки життєдіяльності і охорони праці. Каталог «Наукові інноваційні розробки» з описом 37 опрацювань був розданий всім учасникам салону. За підсумками роботи міжнародного журі, на чолі з бельгійським професором П’єром Фюм’єром, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля нагороджено Золотою медаллю та Дипломом за підтримку інноваційної діяльності в Україні в номінації «Фундаментальна і прикладна наука». „Нагорода, яку отримав наш університет – це перш за все показник нашої практичної діяльності в сфері інноваційних розробок, – відзначив ректор СНУ ім. В.Даля професор Олександр Голубенко. – Медаль ми сприймаємо як визнання нашої роботи на міжнародному рівні. Адже навіть суддівська колегія складалася з представників європейських країн. Тобто характерною рисою міжнародного салону є об’єктивність оцінювання”. На IV Міжнародному салоні винаходів та нових технологій „Новий час” Далівський університет представив свої роботи втретє. Цікаво, що всі рази отримував золоті медалі: перший раз в номінації „За організацію науково-дослідної роботи”, а минулого року в номінації „Інноваційна діяльність”.