Далівський університет виховує найкращі наукові кадри

Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля визнаний найкращим вузом в Україні за розвитком науково-виховної роботи серед студентів. Таке рішення прийняло журі Другого Всеукраїнського конкурсу наукових робот серед студентської молоді. Голова Оргкомітету конкурсу, Президент всеукраїнського Конгресу профспілок Петро Петриченко в листі ректорові СНУ ім. В. Даля професорові Олександру Голубенку заявив: «Студентські наукові праці мають досить високу наукову цінність та їхні наукові ідеї заслуговують подальшого вивчення та розробки». Конгрес профспілок за підтримкою Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів, уже другий рік поспіль проводить загальноукраїнський конкурс на кращу наукову роботу серед студентської молоді. «Наш конкурс – це виявлення талановитої молоді, випробування сил студентів, спроба формування молодого інтелекту української нації. Проведення таких конкурсів відіграє велику роль у духовному вихованні молоді», – відзначив ректор Далівського університету професор Олександр Голубенко.