Далівський університет визнали на міжнародному Салоні «Новий час» кращим в інноваційних розробках

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля нагороджено Дипломом та Золотою медаллю на VI Міжнародному Салоні винаходів і нових технологій «Новий час», що пройшов в Севастополі.

На захід з`їхалися представники з 28 країн: України, Росії, Азербайджану, Бельгії, Ісламської Республіки Іран, Литви, Румунії, Чехії, Німеччини та інших. Організаторами Салону виступили Міністерство економіки України, Міністерство освіти і науки, Державний Департамент інтелектуальної власності, Українська академія наук та інші.

Далівський університет брав участь у виставці-салоні вже в п`ятий раз, щоразу показуючи високі результати. Цього року університет за результатами оцінки міжнародного журі під керівництвом професора П`єра Фюм`єра (Бельгія) переміг у номінації «За значний внесок у розвиток інноваційної діяльності в України та міжнародне науково-технічне співробітництво» та був удостоєний Диплома і Золотої медалі.

Свої розробки на конкурс представили: кафедри організації перевезень на залізничному транспорті; автомобілів, приладобудування; прикладного матеріалознавства; обладнання електронної промисловості; Інститут духовного розвитку людини; Технологічний інститут (м. Сєвєродонецьк); Інститут хімічних технологій (м. Рубіжне) та ін.

Крім цього Далівський університет отримав Приз «За високий рівень розробок» від Санкт-Петербурзького Ради ВТВР.

Підготувала: Тетяна Вауліна