Далівський університет визнано найкращим у сфері професійної підготовки фахівців вищої освіти

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля на IV Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2013» нагороджений золотою медаллю в номінації «Упровадження системи компетенцій у навчальний процес як основи якісної професійної підготовки фахівців вищої освіти» та дипломом «Лідер міжнародної діяльності».

У церемонії відкриття виставки взяли участь заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту – керівник апарату Олексій Дніпров та Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень. У своєму виступі Олексій Дніпров підкреслив, що виставка є потужним заходом для популяризації та розвитку системи української освіти.

У заході взяли участь  більше 950 українських та зарубіжних навчальних закладів усіх рівнів акредитацій та організацій, у тому числі, близько 130 вишів. Вони  презентували найкращі досягнення педагогічних і наукових колективів, інновації у навчанні та вихованні молоді, досвід практичної роботи.

У рамках програми виставки було проведено конкурс відповідно до системи рейтингового оцінювання МОНмолодьспорту України, що охоплює різні показники діяльності вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації усіх форм власності. За результатами конкурсу Далівський університет відзначено престижною нагородою  – дипломом «Лідер міжнародної діяльності».

Вперше українські виші ранжувалися за показником наукометричної бази даних Scopus. СНУ ім. В. Даля був удостоєний сертифікату якості наукових публікацій відповідно до індексу Гірша  – показника продуктивності університету, що базується на кількості публікацій та цитувань цих публікацій.

Почесними дипломами виставки були відзначені структурні підрозділи СНУ ім. В. Даля: кафедри управління проектами та економічної статистики, психології, економічної кібернетики, транспортних систем, промислового та художнього литва, педагогіки, а також  Технологічний інститут (м. Сєвєродонецьк).

Нагадаємо, що виставка «Сучасні заклади освіти» проводиться щорічно  та має на меті презентувати громадськості, педагогам, науковцям, фахівцям, органам державної влади і управління широкий спектр досягнень національної системи освіти, творчі здобутки педагогічних і наукових колективів, досвід інноваційної модернізації усіх ланок освіти, міжнародної інтеграції. Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці з 2010 року офіційно надано статус міжнародної.

Підготувала: Наталія Осичнюк