Далівський університет запрошує старшокласників на підготовчі курси

У Східноукраїнському національному університеті  імені Володимира Даля з 18 лютого оголошується набір учнів дев’ятих класів на курси з підготовки до вступних іспитів до  Коледжу СНУ ім. В. Даля.

Навчання на курсах проходитиме з 1 березня по 30 травня 2013 року по суботах та неділях. Заняття вестимуть висококваліфіковані викладачі Далівського університету за сучасними програмами та методиками. Слухачі зможуть отримати якісну підготовку до вступних іспитів з двох предметів – математики та української мови.

Бажаючим вступити на курси необхідно подати до СНУ ім. В. Даля ксерокопію паспорта або свідоцтва про народження та дві фотографії (формат 3х4 см) та сплатити вартість за навчання. Документи приймаються за адресою: м. Луганськ,  кв. Молодіжний, 20а, 4 навчальний корпус, аудиторія 301. За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: (0642) 41-80-73.

Нагадаємо, що початок прийому заяв від абітурієнтів до Коледжу СНУ ім. В. Даля розпочнеться 1 липня 2013 року для бажаючих навчатися на денній формі та 20 липня від вступників на заочну форму навчання відповідно.