Print

Далівський університет зміцнює співробітництво з Китаєм

 

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля відвідала з офіційним візитом делегація Університету Шансі міста Лінфен Китайської Народної Республіки.

Декан Інституту каліграфії та живопису професор Зао Тингрен, заступник директора відділу навчальної роботи професор Фан Зефенг, директор відділу міжнародного обміну та співробітництва доцент Лю Йанинг прибули на запрошення ректора СНУ ім. В.Даля професора Олександра Голубенка з метою проведення переговорів щодо співробітництва у сфері науки і освіти. В рамках програми офіційного візиту делегація Університету Шансі провела переговори з керівництвом університету та ознайомилась з університетом, його історією, відвідала Центр китайської мови та культури, кафедру педагогіки, Інститут духовного розвитку людини та кафедру ЮНЕСКО.

Делегація Університету Шансі проявила також професійну зацікавленість Навчальною телевізійною студією. Результатом переговорів стало підписання угоди про міжнародне співробітництво між вищими навчальними закладами. Наша довідка: Університет Шансі, заснований у 1902 році, один із трьох найстаріших та найбільших університетів Китаю. В університеті навчається близько 20 тисяч студентів, в тому числі більше 10 тисяч бакалаврів і 6 тисяч студентів магістратури. З іноземних мов викладаються англійська, російська, німецька, японська та французька. Ведеться співробітництво з приблизно 50 університетами по всьому світу.