Далівський університет знову отримав нагороди міжнародної виставки „Сучасна освіта в Україні – 2006”

Східноукраїнський національній університет імені Володимира Даля взяв участь у Дев’ятій міжнародній виставці „Сучасна освіта в Україні – 2006” у місті Києві. Організували виставку Міністерство освіти та науки України, Академія педагогічних наук України та виставочна фірма „КАРШЕ”. За результатами виставки Далівський університет нагороджений срібною медаллю у номінації „Впровадження нових форм організації навчально-виховного процесу”, дипломом „За вагомий внесок в інноваційний розвиток національної системи освіти” і почесним званням „Лідер сучасної освіти”. Міністр освіти ти науки України Станіслав Ніколаєнко поздоровив далівців з новою перемогою та висловив подяку ректорові Олександру Голубенко за особистий внесок у розвиток національної системи освіти. „Для Далівського університету дуже важлива участь у виставці „Сучасна освіта в Україні – 2006”. Це об’єктивна оцінка роботи всього нашого колективу за рік”, – відзначив ректор СНУ ім. В. Даля професор Олександр Голубенко. Уперше за багато років у презентації взяли участь колективи художньої самодіяльності: ансамбль народного танцю „Світоч”, народний ансамбль козацької пісні „Вольниця” і вокальний ансамбль сучасної пісні „Світанок України” Наша довідка: Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля був нагороджений: – 2005 рік. Срібна медаль у номінації „Створення системи підготовки випускників вищих навчальних закладів у конкурентних умовах ринку праці”; – 2004 рік. Золота медаль у номінації „Інноваційні педагогічні технології в навчальному процесі”; – 2003 рік. Бронзова медаль у номінації „Сучасні методики вивчення технології в навчальному процесі”; – 2001 рік. Срібна медаль у номінації „Впровадження нових технологій навчання”