Далівський Євроклуб «Сузір`я» підготував для учнів школи № 39 свято німецької мови

Євроклуб «Сузір`я» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відвідав середню загальноосвітню школу № 39, де подарував школярам свято німецької мови.

Вже три роки члени Євроклубу «Сузір`я» відвідують учнів школи № 39. Спеціально для дітей студенти та викладачі Далівського університету готують цікаві конкурси, вивчають разом з ними вірші та пісні, розповідають про себе.

Співпраця зі школою починалася з одного п`ятого класу. У цьому році представників Євроклубу зустрічали вже три класи: п`ятий, шостий і сьомий.

«Цього року ми подарували школярам карти Німеччини, України та Європи. Крім того, для відеотеки школи ми надали цікаві відеоматеріали. Так само даруємо літературу та посібники для вивчення німецької мови», – зазначила викладач кафедри іноземних мов Світлана Степковська.

Про свої враження від відвідування школярів розповіла і студентка-далівчанка, яка брала участь у святі для учнів.

«Було дуже цікаво сходити в школу, знову відчути дитинство і поспілкуватися з хлопцями. Ми розповідали їм про себе німецькою мовою, разом з ними читали вірші та співали пісні. Сподіваюся, що наступного разу я також зможу відвідати такий захід», – розповіла студентка ІІ курсу механічного факультету Маргарита.

Підготувала: Тетяна Вауліна