Далівці беруть активну участь в Олімпійському русі

У конференц-залі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля пройшла звітна Асамблея Луганського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України.

Голова ЛОВ НОК України Микола Кравченко проголосив відкриття засідання та окреслив головні завдання присутніх. Керівник оприлюднив підсумки виконаної роботи Луганського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України за період з 19 травня 2010 по 23 червня 2011 року. «Олімпійський рух – це, перш за все, освітній рух, – сказав Микола Кравченко. – Наше завдання – викликати у дітей, у молоді почуття гордості за свій рідний край і бажання займатися спортом. Необхідно формувати у населення стійкі традиції і мотивацію для використання фізичної культури і спорту з метою пропаганди ідей здорового способу життя».

Серед завдань учасниками було прийнято вважати тісне співробітництво з державними, громадськими та відомчими фізкультурними організаціями в питаннях Луганських спортсменів в XXX-літніх Олімпійських іграх 2012 року, а також необхідність сприяти підготовці олімпійського резерву та розвитку спорту в області шляхом оптимізації і координації спільної роботи з обласними федераціями з олімпійських видів спорту.

В ході заходу Микола Кравченко подякував присутнім за вагомий внесок у підготовку до складного Олімпійського року, в тому числі завідувачу кафедрою фізичного виховання СНУ ім. В. Даля професору Валентину Ляпіну і доценту кафедри, кандидату біологічних наук Сергію Галію. Студент Далівського університету Дмитро Семененко отримав кубок та пам’ятні призи за зайняте перше місце на Чемпіонаті Європи 2011 з пауерліфтингу. А Сергію Скляру урочисто вручили посвідчення і значок Майстра спорту України з карате від Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Підготувала Зоя Шаповалова