Print

Далівці беруть участь у міжнародних заходах

 

Професор кафедри технології машинобудування та інженерного консалтингу факультету прикладної механіки та матеріалознавства Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Олексій Чесноков взяв участь в Харбінському міжнародному торгово-економічному ярмарку та виступив з доповіддю на симпозіумі у Китаї.

22-й Харбінський міжнародний торгово-економічний ярмарок та симпозіум з передових матеріалів та нових енергетичних технологій відбувся у рамках розвитку економічної співпраці Китаю з державами-учасниками СНД. Основною метою заходу є подальше розширення масштабів співпраці з країнами СНД та інвестиційного співробітництва. Олексій Чесноков прийняв участь у Харбінському міжнародному торгово-економічному ярмарку Китайської Народної Республіки у якості гостя. Професор ознайомився з досягненнями китайського машинобудування, розповів учасникам заходів про історію розвитку Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля та запропонував співпрацю у науково-практичному напрямку.

На форумі передових композиційних матеріалів та нових енергетичних технологій доктор технічних наук Олексій Чесноков доповів про розвиток української вищої школи та вуглець-вуглецеві композиційні матеріали. «Мені довелося ознайомитися з педагогічним досвідом у Харбінському технічному інституті, – розповідає професор Олексій Чесноков. – Цей навчальний заклад доволі великий, в його стінах набувають знання близько 50 тисяч студентів денної форми навчання. Вважаю, що участь професорсько-педагогічного складу у міжнародних торгово-економічних заходах та міжнародних форумах позитивно відбивається на підвищенні рівня викладання та сприяє міжнародному науково-практичному співробітництву».


Підготувала Зоя Шаповалова