Далівці брати Скляри привели своїх вихованців до перемоги

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Максим Скляр та Сергій Скляр у якості тренерів клубу карате «Олімпієць» здобули зі своїми вихованцями перемогу на Чемпіонаті Луганської області з карате (JKS).

На турнірі з карате, який нещодавно відбувся у Луганську, були представлені  найсильніші спортивні клуби з міст Луганськ, Сватове, Рубіжне, Северодонецьк, Кремінна тощо. Загалом у ньому взяли участь понад 120 спортсменів, які змагалися в різних категоріях. Луганськ був представлений клубом карате «Олімпієць» від якого виступили 22 каратисти. Одразу 14 представників «Олімпійця» боролися у фіналах за призові місця. У підсумку каратисти вибороли 8 золотих, 8 срібних, та 4 бронзові медалі. Цього року гідну конкуренцію «олімпійцям» склала команда з міста Сватове, що створило особливий стимул до боротьби серед учасників.

Нагадаємо, що магістрант Інституту економіки і фінансів, майстер спорту України міжнародного класу  Максим Скляр та його брат – студент третього курсу Інституту юриспруденції та міжнародного права, майстер спорту України Сергій Скляр після великої кількості особистих спортивних перемог у Чемпіонатах та Кубках Світу, різноманітних європейських першостях, Всеукраїнських та обласних турнірах з карате  розпочали новий етап своєї спортивної кар’єри, який проявився в не менш успішній тренерській діяльності. На даному етапі під керівництвом Максима та Сергія Склярів у спортивному клубі «Олімпієць» тренується вже 100 спортсменів різних вікових категорій – від дітей трьох-п’яти років до підлітків. Під керівництвом такого тренерського складу СК посів третє місце серед клубів карате в Україні за підсумками 2012 року. Його вихованці регулярно перемагають на обласних, всеукраїнських, та світових першостях.

Підготувала: Ірина Лебедь