Print

Далівці долають суспільну байдужість

 

Студенти кафедри соціології Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля взяли активну участь у благодійній акції «Серце до серця», яку проводить однойменний благодійний фонд, заснований в Україні в 2006 році. Його діяльність спрямована на розвиток студентського волонтерського руху та пропаганду здорового способу життя серед молоді.

У СНУ ім. В. Даля акція проходить за підтримки кафедри соціології факультету масових комунікацій. Майбутні соціальні працівники мають змогу провести акцію максимально ефективно. Студентки кафедри Дар`я Шевченко, Ганна Самчук, Ганна Шатскіх, Юлія Рудакова, Анастасія Бєлікова, Ганна Книшова, Ірина Крехова, Аліна Комарова, Олена Берест, Віра Хакімова досконально обирали місця збору коштів й максимально відверто розповідали про акцію. Завдяки нашим студентам було зібрано понад 900 гривень – це найбільша кількість грошей серед волонтерських загонів у Луганську. «Проте найголовніше – не гроші, а подолання суспільної байдужості», – переконані студенти-далівці. У цьому їх підтримує і керівник волонтерського загону, асистент кафедри соціології Галина Хархан.

Цього року благодійна акція вже вшосте проходить в Луганську. Волонтери розгорнули свою діяльність в навчальних закладах міста чи просто на вулиці з 1 по 15 травня. Загальне керівництво акцією належить Всеукраїнському оргкомітету. Організаційні роботи на місцях проводять самі волонтери. Хлопці та дівчата збирають цього року кошти, потрібні для придбання цінного медичного устаткування для лікування дітей, що хворі на цукровий діабет. Кожен має змогу долучитися до акції й в знак подяки отримати спеціальну наліпку у вигляді червоного серця с назвою акції.