Далівці долучилися до Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”

Юридичний факультет долучився до Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”. У її рамках юристка ГО «Ла Страда-Україна» (La Strada-Ukraine) Дар’я Пильо (м. Київ) провела гостьову онлайн-лекцію для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня.

Лекторка розповіла про діяльність ГО “Ла-Страда Україна”, роботу гарячих телефонних ліній та основні категорії звернень громадян з питань домашнього та гендерно зумовленого насильства.

“Ла-Страда Україна” – громадська правозахисна організація, яка працює для забезпечення ґендерної рівності, миробудування, запобігання ґендерно зумовленому насильству, зокрема, домашньому насильству, протидії торгівлі людьми та забезпечення прав дітей, сприяючи впровадженню стандартів прав людини в усіх сферах життя суспільства та держави.

✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!