Далівці довели, що люблять свою Alma mater

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля провели в одній із соціальних мереж інтернет-флешмоб «Я люблю СНУ на відстані».

Головна ідея акції полягала в тому, що відстань – не перешкода для спілкування і любові до рідного університету. Організаторами виступили студентська рада та профком студентів університету. Учасникам було запропоновано зробити фотографію на фоні місцевої пам’ятки та підписати назву акції, зазначивши місто та кілометраж від Сєвєродонецька.
«Спасибі величезне всім, хто взяв участь, – зазначила глава студентської ради університету Алла Гришина. – Те, на скільки швидко цей запис розлетівся, довело одне: де б ми не були, ми любимо свій край і свій рідний університет!»
Всього далівцями було зроблено понад 100 фотографій в різних містах. Переможцем стала студентка третього курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» Анастасія Коптєва, яка волею долі опинилася у Львові.
Зараз в планах Студради СНУ ім. В.Даля ще багато цікавого. Всіх далівців запрошують зануритися в цікаве студентське життя. Дізнатися більше можна приєднавшись до офіційної групи університету в ВК.