Далівці-фізики продемонстрували найкращу командну гру

Команда «Луга-Нова», до складу якої входять студенти факультету природничих наук Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, на VII Всеукраїнському відкритому студентському турнірі фізиків отримала спеціальну відзнаку журі за командну гру. Студентський турнір фізиків – це творче командне змагання серед студентів вишів, націлене на розвиток та реалізацію їхніх здібностей шляхом рішення складних наукових завдань і захисту своїх дослідницьких проектів у рамках наукової дискусії, що називається «фізичним боєм». У змаганнях взяли участь 16 команд з вищих навчальних закладів країни. До складу команди «Луга-Нова» Далівського університету ввійшли студенти спеціальностей «Фізика» та «Прикладна фізика»: Сергій Фролов, Євген Столяров, Сергій Турчак, Антон Рей. Підготовка команди для участі у турнірі проводилася на кафедрі фізики під науковим керівництвом Ганни Хорошун.