Далівці гідно представили Луганщину на всеукраїнських змаганнях з пауерліфтингу

Студенти й випускники Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля в складі команди Луганської області посіли призові місця на XXI Кубку України й Чемпіонаті України з пауерліфтингу серед студентів вищих навчальних закладів.

У вагової категорії до 90 кг ІІ місце із сумою триборства 785 кілограм зайняв випускник факультету систем рейкових комунікацій Денис Онуфрієнко, який вперше виконав норматив майстра спорту України.

Самим більшим успіхом виділився студент першого курсу механічного факультету Денис Дегтяр, який став чемпіоном України серед студентів і другим призером Кубку України у вагової категорії до 100 кг. Сума чемпіона – 860 кілограм, що є результатом майстра спорту міжнародного класу.

Третє почесне місце у своєї вагової категорії (понад 125 кг) зайняв студент факультету комп`ютерних наук Юрій Булгаков, який вперше брав участь у подібних змаганнях. Сума призера – 600 кілограм.

Команду до цих змагань готовили доцент кафедри фізичного виховання Сергій Галій і майстер спорту міжнародного класу Дмитро Семененко.